Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Niesadna - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Siennica

Siennica(Niesadna + 11 km)

660 000 zł9 451 m² 69,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

9451m2 z mpzp Siennica, woj. maz., pod inwestycję - Dom, Bliźniak! Oferuję na sprzedaż działkę narożną o powierzchni 9451m2 w Siennicy (gm. Siennica, mazowieckie). Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bocian

Bocian(Niesadna + 15 km)

699 000 zł20 188 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 20.188 m2 (2,0188 ha) usytuowany w miejscowości Bocian w gminie Kołbiel (nr.ew. 228/3 ob. Bocian). Teren posiada dostęp z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł16 671 m² 34,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna duża nieruchomość gruntowa niezabudowana o charakterze leśnym położona we wsi Poschła w gminie Parysów w powiecie garwolińskim w województwie mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Fredry

Cegłów(Niesadna + 21 km)

204 000 zł1 201 m² 169,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najnowsza oferta w Cegłowie - ulica Fredry- kameralne miejsce Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko rezerwat przyrody Jedlina. Kiedy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Florencja

Mińsk Mazowiecki(Niesadna + 22 km)

590 000 zł1 026 m² 575,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Mińsku Mazowieckim! lokalizacja: ul. Florencja cena: 590 000 pln informacje Powierzchnia: 1 026 m2 Numer działki : 1443/2 Kształt : zbliżona do kwadratu Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Całowanie

Całowanie(Niesadna + 19 km)

330 000 zł10 800 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna działka w Całowaniu, karczew. Przedstawiamy doskonałą ofertę sprzedaży udziału 1/2 działki inwestycyjnej o powierzchni 21 600 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł9 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-siedliskową o powierzchni 9400 m , położoną w miejscowości Gadka, w gminie Kołbiel. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Wola Ducka(Niesadna + 20 km)

575 000 zł2 862 m² 200,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2862 m , w kształcie prostokąta 85 m x 35 m, położona w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S17, w miejscowości Wola Ducka - gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Ostrów

Ostrów(Niesadna + 19 km)

300 000 zł1 308 m² 229,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1308 m - Ostrów, gmina Celestynów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1308 m (wymiary 25,5 x 51,3 m), zlokalizowana w gminie Celestynów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Niesadna

Niesadna,mazowieckie

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ciekawa działka, z małym domem i budynkami gospodarczymi. Działka ma numer 553 rejon 0006 gmina Pilawa, powiat Garwoliński. Działka ma obecnie ponad 3 hektary ale chcemy ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niesadna

Niesadna,mazowieckie

415 000 zł32 700 m² 12,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gospodarstwo rolne położone w Niesadna Przecinka, koło Puznówki w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się dom jednorodzinny z lat 60 - wyremontowany, oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Niesadna

Niesadna,mazowieckie

190 000 zł6 800 m² 27,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano lub siedliskowa 6800 m2, domek 70 m2 190000 zł do negocjacji zaproponuj cenę, dojazd z 2 dróg, w cichej wsi, możliwość negocjacji ceny, odległość od granicy warszawy 40.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij